logo
Huis > Producten > De Machine van het vleklassen >
2 KVA condensatorontladingsspotsweismachine voor hardware

2 KVA condensatorontladingsspotsweismachine voor hardware

Hardwarespotlassenmachine

De Machine van het de Vleklassen van de condensatorlossing

2KVA de Machine van het vleklassen

Plaats van herkomst:

China

Merknaam:

HWASHI

Certificering:

CE/CCC/ISO

Modelnummer:

Wl-c-2K

Contacteer ons

Verzoek om een Citaat
Productdetails
Naam van het product:
2 KVA condensatorontladingsspotsweismachine voor hardware
Toepassing:
lassen van het staal van het koperaluminium
Grootte:
850x900x1850*mm
Gewicht:
450 kg
Voorwaarde:
Nieuw
Garantie:
12 maanden
Certificaat:
CE/CCC/ISO
Leven in dienst:
8-10 jaar
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal
1 set
Prijs
Onderhandelbaar
Verpakking Details
Zeewaardig houten pakket
Levertijd
7-30 werkdagen na ontvangst van uw betaling
Betalingscondities
L/C, T/T
Levering vermogen
50 stuks per maand
Productomschrijving

2 KVA condensatorontladingsspotsweismachine voor hardware

Gedetailleerde beschrijving

Bij het spotlassen moet in zeer korte tijd een grote hoeveelheid energie worden geleverd.het leveren van de noodzakelijke hoge stroompuls voor het lassenDeze snelle ontlading creëert de warmte die nodig is om metalen stukken samen te lassen.Condensatoren helpen de spanning in de spot lassen machine te stabiliseren.het verzekeren dat de spanning constant blijftDeze stabiliteit is cruciaal voor het behoud van een consistente laskwaliteit.

2 KVA condensatorontladingsspotsweismachine voor hardware 0

2 KVA condensatorontladingsspotsweismachine voor hardware 1

Intelligent lasbesturingssysteem

Intelligente aanraakschermcontroller
Invoer en aflezen van lasparameters.

2 KVA condensatorontladingsspotsweismachine voor hardware 2

Grondstoffen die volgens de normen zijn vervaardigd

Dikkere koperen plaat of koperen riem
Om een stabiele geleidbaarheid bij het lassen te waarborgen

2 KVA condensatorontladingsspotsweismachine voor hardware 3

Verwerking op maat van elektroden

Op maat gemaakte elektroden die geschikt zijn voor het lassen van materiaal zoals staal, aluminium, zilver, roestvrij staal en nikkelstaal.

2 KVA condensatorontladingsspotsweismachine voor hardware 4

Vormstructuur en lasmethode

Ontwerp de juiste machinevorm en vorm volgens het lasproduct.

Kenmerken

  • Hoogstroompulsen: condensatoren kunnen een aanzienlijke hoeveelheid energie opslaan en deze in een korte, intense ontploffing vrijgeven, waardoor de hoge stroom die nodig is voor effectief puntlassen wordt bereikt.
  • Korte lastijden: De snelle ontlading zorgt voor zeer korte lastijden, waardoor thermische vervorming tot een minimum wordt beperkt en de laskwaliteit wordt verbeterd.
  • Consistente laskwaliteit: Door de spanning te stabiliseren, zorgen deze machines voor een consistente laskwaliteit op verschillende lassen, waardoor de variabiliteit wordt verminderd.
  • Verminderd elektrisch lawaai: condensatoren helpen elektrisch lawaai te filteren, bescherm­men gevoelige elektronische onderdelen en zorgen voor een stabiele werking van de machine.
  • Verbeterde efficiëntie: condensatoren verbeteren de vermogensfactor door het leveren van leidend reactief vermogen, dat het achterblijvende reactief vermogen van inductieve componenten in evenwicht brengt.Deze correctie vermindert het energieverlies en verbetert het algemene rendement van de machine.
  • Lagere exploitatiekosten: Verbeterde vermogensfactoren leiden tot een lager energieverbruik en lagere kosten voor nutsbedrijven.

Capacitieve ontladingsspotsweldmachines bieden verschillende voordelen, waaronder een snelle energieontlading, spanningsstabilisatie, correctie van de vermogensaandeel en nauwkeurige controle over de lasparameters.Deze eigenschappen zorgen voor een efficiënteHet compacte en lichtgewicht ontwerp, samen met verbeterde veiligheidskenmerken,Het is een van de belangrijkste factoren voor de ontwikkeling van de nieuwe technologie..

Specificatie

Model WL-C-2K
Inlaatvermogen (V/φ) 220/1
Nominaal vermogen (KVA) 2
Toepasselijk materiaal Roestvrij staal, koolstofstaal, aluminium, metaal
Maximale kortsluitingstroom (KA) 1
Elektrode kracht (KG) 100
Elektrode slag (mm) 50
Afmeting ((L*W*H) 545 mm*550 mm*1250 mm
Garantie 1 jaar

Aanvraag en monsters

Vooral in koperen, roestvrij staal, zilver, nikkel legeringsmaterialen, evenals het lassen tussen verschillende metalen.Het wordt veel gebruikt op het gebied van de industriële produktie en in vele fabrieken voor het vervaardigen en vervaardigen van producten.In het kader van het programma voor de ontwikkeling van de interne markt is de Commissie van mening dat de in het kader van het programma voor de ontwikkeling van de interne markt vastgestelde doelstellingen moeten worden verwezenlijkt.

2 KVA condensatorontladingsspotsweismachine voor hardware 52 KVA condensatorontladingsspotsweismachine voor hardware 6

Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons

Privacybeleid De Goede Kwaliteit van China De Machine van het vleklassen Leverancier. Copyright © 2016-2025 spot-weldingmachine.com . Alle rechten voorbehoudena.